Соціальні послуги в Любарській об’єднаній територіальній громаді.

Дата: 31.07.2020 15:10

28 липня2020 року в Чуднівській міській раді Департамент праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації  провів нараду  щодо  надання базових соціальних послуг та  адміністративних послуг соціального характеру, а також соціального захисту учасників АТО/ООС та членів їх сімей.

В роботі наради взяли  участь фахівці Департаменту праці, соціальної та сімейної політики  облдержадміністрації, Житомирського обласного центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат, координатор благодійного Фонду Lumos у Житомирській області, керівники та спеціалісти Любарської,Вільшанської, Краснопільської,  Миропільської та Чуднівської об’єднаних територіальних громад.

На нараді було розглянуто та обговорено ряд питань, а саме:

• надання адміністративних послуг соціального характеру ( призначення усіх видів соціальних допомог, житлових субсидій і пільг) жителям ОТГ, за допомогою електронних сервісів програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система « Соціальна громада»»;

• організація роботи служби перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю «Соціальне таксі»;

• прийняття участі у проекті «Розвиток соціальних послуг» де особлива увага приділена питанням розвитку соціальних послуг з денного догляду дітей з інвалідністю та осіб  з інвалідністю та супроводу під час інклюзивного навчання;

• надання базових соціальних послуг дітям з інвалідністю (денний догляд, супровід під час інклюзивного навчання, соціальна адаптація та інші).

Як зазначив селищний голова В.М.Герасимчук з метою оформлення  жителям ОТГ адміністративних послуг соціального характеру (соціальні допомоги, житлові субсидії та пільги)  Любарська громада проводить активну роботу з впровадження  програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» вже створено чотири фронт офіси в селищі та старостинських округах(Авратинському , Великодеревичівському , Липненському, Малобраталівському та ЦНАПІ), надалі Любарська селищна  рада успішно подала заявку для підключення  до програмного комплексу  Мотовилівського , Панасівського,  Глезненського, Липненського , Коростківського, Березівського старостинського округу. Як було зазначено на нараді керівництвом обласного департаментута в виступі секретаря ради Янка В.В. , Любарська громада є прикладом з впровадження «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада», окрім того якісно організовано роботу служби перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю «Соціальне таксі», для якої Любарська селищна рада успішно подала заявку та отримала  спеціалізований автомобіль .