Проекти рішень виконавчого комітету Любарської селищної ради від 26 лютого 2021 року

Дата: 22.02.2021 14:26

1. Про виконання Програми соціально-економічного розвитку Любарської селищної ради за 2020 рік.

2. Про затвердження Регламенту виконавчого комітету Любарської  селищної ради.

3. Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2021 році.

4. Про відзначення 35-х роковин Чорнобильської катастрофи.

5. Про відзначення у 2021 році Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України.

6. Про встановлення вартості харчування та розміру плати для батьків за перебування дітей у закладах дошкільної освіти Любарської  селищної ради.

7. Про взяття на облік безхазяйного майна (земельної ділянки) розташованої  в смт.Любар вул.Незалежності, 30 Житомирського району Житомирської області.

8.  Про надання дозволу на проведення проектно-вишукувальних робіт на території Любарської селищної ради ПрАТ «Київстар».

9. Про утворення та затвердження складу постійно діючої комісії з питань оренди майна комунальної власності.

10. Про затвердження режиму роботи магазину «Берізка».

11. Про затвердження режиму роботи магазину «Продукти».

12. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку

та земельній ділянці) гр. Гарбузюка О.В.

13. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку та земельній ділянці) гр. Трубаєва А.Г.

14. Про присвоєння  адреси об’єкту нерухомого майна ( гараж) гр. Караван Р.В.

15. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна ( земельній ділянці) гр. Осіпчук  Б.Д.

16. Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають кронуванню.

17. Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.

18. Про надання дозволу на встановлення тимчасової споруди для розміщення мобільного офісу сільськогосподарської техніки за межами с.Малий Браталів.

19. Про надання дозволу на переведення житлового приміщення (квартири)  в нежитлове по вул.Незалежності в смт.Любар.

20. Про зняття з обліку житлового будинку по вул. Корольова, 3 в с. Стрижівка.

21. Про надання одноразової адресної грошової допомоги.

22. Про використання  службового автомобільного транспорту , норм  витрат пального та  мастильних  матеріалів, затвердження форми  подорожнього листа службового легкового  автомобіля та Порядку його  застосування.

23. Про надання дозволу на проведення виставки голубів та іншої декоративної птиці.

24. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету на перше півріччя 2021 року.