Проекти рішень виконавчого комітету Любарської селищної ради від 19 березня 2021 року

Дата: 18.03.2021 09:38

1. Про підсумки роботи із зверненнями громадян у Любарській селищній раді за 2020 рік.

2. Про встановлення тарифів Любарського  КП «Добробут» Любарської селищної ради на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення, збирання та перевезення, приймання та захоронення і вивезення твердих побутових відходів.

3. Про встановлення тарифу комунальному підприємству «Надія В.В.» Любарської селищної ради на комунальні послуги з централізованого водопостачання.

4. Про затвердження Положення про платні послуги КНП «Любарська лікарня» Любарської селищної ради Житомирської області.

5. Про затвердження тарифів на платні послуги в КНП «Любарська лікарня» Любарської селищної ради Житомирської області на 2021 рік.

6. Про затвердження тарифу на виробництво теплової енергії ТОВ «Енергія тепла» по котельні за адресою вул. Райради, 6 смт. Любар.

7. Про заходи з увічнення пам’яті захисників України на період до 2025 року.

8. Про затвердження Плану заходів по озелененню території Любарської селищної ради на 2021-2025 роки.

9. Про постановку на квартирний облік Паламарчука І.В.

10. Про постановку на квартирний облік  Шпаковича О.Г. та його сім’ї.

11. Про постановку на квартирний облік Клочана  Богдана Олександровича.

12.  Про підтримання кандидатури та порушення клопотання про присвоєння

почесного звання України «Мати-героїня» Ткачук Г.О.

13. Про надання одноразової адресної грошової допомоги.

14. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку

та земельній ділянці) гр. Сідової Д.О.

15. Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають

кронуванню

16. Про утворення комісії з питань посилення контролю за здійсненням перевезень окремих пільгових категорій громадян автомобільним транспортом.

17. Про внесення змін до рішення виконкому від 27.06.2019 № 134 «Про затвердження складу комісії з обстеження матеріально-побутових умов громадян, які проживають на території старостинських округів Любарської селищної ради».

18. Про виконання заходів передбачених Комплексною програмою соціального захисту осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верст населення Любарської селищної ради.

19. Про заходи щодо забезпечення призову на строкову військову службу громадян України 1994-2003 років народження у квітні-червні та жовтні-грудні 2021 року

20. Про взяття на соціальний квартирний облік дитини, позбавленої батьківського піклування, Клочана Богдана Олександровича

21. Про надання дозволу на госпіталізацію та лікування малолітньої  дитини

Кондратюк С.О.

22. Про надання дозволу на  виготовлення паспорту прив’язки до  тимчасової

споруди  для ведення підприємницької діяльності Кухарчуку Михайлу Леонідовичу

23. Про затвердження протоколу засідання комісії з визначення напрямів та об’єктів, на які у 2020 році  буде спрямовано субвенцію з державного бюджету місцевому бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.