Проекти рішень виконавчого комітету Любарської селищної ради від 17 червня 2021 року

Дата: 09.06.2021 15:41

1. Про здійснення заходів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

2. Про виконання плану роботи виконавчого комітету Любарської селищної ради за перше півріччя 2021 року та затвердження плану роботи виконавчого комітету Любарської селищної ради на II півріччя 2021 року.

3. Про затвердження плану заходів на 2021 рік з реалізації Стратегії комунікації у сфері Європейської інтеграції на 2018-2021 роки.

4. Про надання статусу дитини–сироти.

5. Про надання дозволу на обстеження дитини, позбавленої батьківського піклування.

6. Про встановлення тарифу комунальному підприємству «Болохів» Любарської селищної ради на послуги з централізованого водопостачання.

7.  Про надання дозволу на виготовлення  та встановлення дорожніх знаків та нанесення дорожньої розмітки.

8. Про звільнення окремих категорій осіб від плати за надання соціальних послуг

9. Про тимчасове призупинення роботи закладів дошкільної освіти та дошкільних підрозділів Любарської селищної ради у літній період 2021 року.

10. Про присвоєння поштової та фактичної адреси нерухомого майна, розташованих за межами с. Старий Любар.

11.  Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна (земельній ділянці) гр. Бузон Н.В.

12. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку та земельній ділянці) гр. Міщенкові Г.М.

13. Про надання одноразової адресної грошової допомоги військовослужбовцям, які вперше уклали контракт.

14. Про надання одноразової адресної грошової допомоги.

15. Про затвердження висновку органу опіки і піклування селищної ради про доцільність призначення опікуном.

16. Про підтримання кандидатури та порушення клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» Ткаченко Г.О.

17. Про підтримання кандидатури та порушення клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» Свірчук В.П.

18. Про зняття з квартирного обліку при виконавчому комітеті селищної ради Міщука Б.В.

19. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 19.03.2021 № 71«Про комісію з питань посилення контролю за здійсненням перевезень окремих пільгових категорій громадян автомобільним транспортом в приміському сполученні та на міжміських автобусних маршрутах у межах Любарської селищної ради та затвердження Положення про комісію».

20. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету  селищної ради від 27.02.2019 №29 «Про комісію з розгляду документів багатодітних

матерів, які  претендують на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» при виконкомі селищної ради».

21. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Любарської селищної ради від 03.04.2019 №55 «Про створення опікунської  ради при виконавчому комітеті Любарської  селищної  ради».

22. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради  від 10.07.2020 № 92 «Про утворення комісії з визначення напрямів та об’єктів, на які у 2020 році буде спрямовано субвенцію з державного бюджету місцевому бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа».

23. Про внесення змін до рішення виконкому від 30.03.2018 № 44 «Про затвердження положення про квартирний облік та житлово-побутову комісію».

24. Про внесення змін до рішення виконкому від 30.03.2018 № 48 «Про комісію з розгляду звернень громадян про надання матеріальної допомоги в Любарській селищній раді».

25. Про затвердження розпоряджень селищного голови.

26. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку та земельній ділянці) гр. Караулова В.В.

27. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку та земельній ділянці) гр. Мельник Н.Г.

28. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна (земельній ділянці) гр. Романенко Д.В.

29. Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.