Проекти рішень виконавчого комітету Любарської селищної ради від 14 липня 2021 року

Дата: 12.07.2021 11:16

1. Про стан виконання  бюджету Любарської  селищної  територіальної громади за I півріччя   2021  року.

2. Про підготовку  об’єктів господарського комплексу Любарської селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період 2021/2022 року.

3. Про погодження клопотання «Про присвоєння звання «Почесний громадянин Любарської територіальної громади».

4. Про затвердження Положення про Раду підприємців при Любарській селищній раді.

5. Про затвердження протоколу засідання місцевої комісії з питань формування пропозицій щодо потреби у субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

6. Про затвердження графіків вивезення твердих побутових відходів на 2021 рік від фізичних та юридичних осіб на території Любарської селищної ради.

7. Про надання дозволу КП Добробут Любарської селищної ради на укладення договору про надання послуг по очищенню артезіанської свердловини № 4 в смт. Любар.

8. Про надання дозволу на придбання і встановлення дитячих майданчиків на території Любарської селищної ради.

9. Про затвердження висновку щодо визначення місця проживання малолітньої дитини

10. Про доцільність продовження цілодобового перебування дитини у Житомирській спеціальній школі.

11.Про доцільність продовження цілодобового перебування дитини у Березівській спеціальній школі.

12. Про доцільність продовження цілодобового перебування дитини у Березівській спеціальній школі.

13. Про доцільність продовження цілодобового перебування дитини у Любарській спеціальній школі.

14. Про доцільність продовження цілодобового перебування дитини у Любарській спеціальній школі.

15. Про доцільність продовження цілодобового перебування дитини у Любарській спеціальній школі.

16. Про доцільність продовження цілодобового перебування дитини у Любарській спеціальній школі.

17. Про створення аукціонної комісії з продажу об'єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади.

18. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 26.02.2021 №37.

19. Про надання дозволу на проведення змагань по стендовій стрільбі на території Стрижівського старостинського округу Любарської селищної ради.

20. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна (земельній ділянці) гр. Біленького О.П.

21. Про присвоєння адреси об’єкту  житлової  нерухомості (квартирі) гр. Лесик П.П.

22. Про присвоєння адреси об’єкту житлової  нерухомості (квартирі)  гр.Лесик В.М.

23. Про присвоєння адреси об’єкту житлової нерухомості (квартирі) гр. Шимон І.М.

24. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку та земельній ділянці) с. Старий Любар.

25. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна ( земельній ділянці) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с.Новий Любар.

26. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку та земельній ділянці) гр. Білоус Г.І.

27. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна (нежитлові будівлі та земельній ділянці).

28. Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають  видаленню.

29. Про переведення на позачерговий квартирний облік Плиса В.П.

30. Про надання одноразової адресної грошової допомоги.

31. Про затвердження розпоряджень селищного голови.