Проекти рішень виконавчого комітету Любарської селищної ради від 13 серпня 2021 року

Дата: 09.08.2021 13:10

1. Про стан підготовки закладів освіти до нового 2021-2022 навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період

2. Про організацію надання соціальних послуг одиноким громадянам на території  Любарської селищної ради.

3. Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності під час проведення ярмарок, державних та місцевих святкових, урочистих масових заходів на території Любарської селищної ради.

4. Про надання дозволу на встановлення пам’ятного знаку.

5. Про затвердження плану заходів по відзначенню Дня Любара

6. Про затвердження протоколу засідання аукціонної комісії та умов    продажу на аукціоні об’єктів малої приватизації комунального майна територіальної громади Любарської селищної ради.

7. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 30.05.2019р № 107     «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами  в  Любарській селищній раді Житомирської області».

8. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 6 від 29 січня 2021 року «Про уповноваження посадових осіб, які мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення та затвердження Інструкції з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення, зафіксовані посадовими особами, уповноваженими виконавчим комітетом Любарської селищної ради».

9. Про доцільність продовження цілодобового перебування дитини у Березівській спеціальній школі.

10. Про доцільність продовження цілодобового перебування дитини у Любарській спеціальній школі.

11. Про доцільність продовження цілодобового перебування дитини у Березівській спеціальній школі.

12. Про доцільність продовження цілодобового перебування дитини у Любарській спеціальній школі.

13. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку та земельній ділянці) гр. Баран П.П.

14. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна (земельній ділянці) гр. Годованець М.П.

15. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна ( житловому будинку та земельній ділянці) гр. Козачок Л.В.

16. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку та земельній ділянці) гр. Кузьмінського С.І.

17. Про присвоєння адреси об’єкту незавершеного будівництва (житловому  будинку) гр. Рясної Л.В.

18. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку та земельній ділянці) гр. Свистун В.В.

19. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку та земельній ділянці) гр. Гедз А.Р.

20. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку та земельній ділянці) гр. Кравцова Є.І.

21. Про присвоєння адреси об’єкту житлової  нерухомості (житловому будинку квартирного типу та квартирі) гр. Слободенюк В.Я.

22. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку та земельній ділянці) гр. Білоус Г.І.

23. Про внесення змін до рішення виконкому від 09.12.2020 № 204 «Про затвердження Положення про комісію з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Любарської селищної ради та її складу у новій редакції»

24. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна (земельна ділянка) гр. Микитюк Н.В.

25. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна (земельна ділянка) гр. Воробей В.А.