Вакансії

Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», пп 5,6  ст. 214  Закону України «Про культуру»  та пп. 5.5, 5.6 розділу 5 Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення посад керівників закладів культури, що належать до комунальної власності Любарської селищної ради, затвердженого  рішенням XVIсесії  VIII скликання Любарської селищної ради від 06.06.2019 року, відділ культури, туризму та організаційно-масової роботи оприлюднює  матеріали про претендентів на  заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Музей історії любарського краю»

Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення  відомостей про кандидатів можуть подпвати пропозиції та зауваження  щодо кандидатур на електронну пошту органу управління.

Відомості про кандидата Гевліч Л.О.

Відомості про кандидата Сікалюк Р.В.

Відомості про кандидата Сорока Т.О.