«До уваги нотаріусів»

Згідно пункту 9 частини першої статті 1 Закону України «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування» нотаріуси щокварталу, до 20 числа місяця, що настає за звітним кварталом, подають до органів Пенсійного фонду України за місцем розташування державної нотаріальної контори або робочого місця приватного нотаріуса звіт про укладені договори купівлі-продажу нерухомого майна та сплату збору на обов’язкове державне пенсійне страхування.

Постановою Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року №212 «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 1998 року №1740 і від 25 серпня 1999 року №1549» затверджено форму звіту про укладені договори купівлі-продажу нерухомого майна та сплату збору на обов’язкове держане пенсійне пенсійне страхування.

Звіти на паперових носіях, завірені підписом нотаріуса або завідувача державної нотаріальної контори та скріплені печаткою, подаються подаються нотаріусами особисто або надсилаються поштою з повідомленням про вручення та описом вкладення.

У разі підписання звіту поштою таке відновлення на адресу відповідного органу Пенсійного фонду України проводиться не пізніше ніж за десять днів до закінчення граничного строку подання звіту.

Додатково:

Назва об’єднаного управління

Територіальні одиниці, що входять до складу Бердичівського об’єднаного управління

Адреси

Бердичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області

м.Бердичів та Бердичівський  район

вул.Л.Карастоянової,29,