Комісія з питань захисту прав дитини

13.08.2019 року під керівництвом заступника голови комісії, керуючого справами (секретаря) виконкому А.С. Біленького відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядку денному розглядалися питання:

07:58 14.08.2019

Комісія з питань захисту прав дитини

З початку 2019 року Служба у справах дітей Любарської селищної ради організувала 4 комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Любарської селищної ради.

14:18 28.02.2019

Позачергове засідання комісія з питань захисту прав дитини

15.01.2019 р. відбулось позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі селищної ради. На розгляд комісії винесено два питання, що стосувались малолітніх дітей та потребували колегіального вирішення.

13:03 21.02.2019

Виїзне засідання комісії з питань захисту прав дитини

10.01.2019 р. на підставі повідомлення ЦСССДМ селищної ради під головування голови селищної ради В.М. Герасимчука, за участі начальника служби у справах дітей селищної ради Л.Л. Ющенко, заступника директора ЦСССДМ О.В. Кришталь, в.о. старости Липненського старостинського округу О.В. Ковтонюка та членів комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі селищної ради, відбулось виїзне засідання комісії в с. Липне, Любарського району.

13:00 21.02.2019