Комісія з питань захисту прав дитини

17 Грудня, 2020 р., 16:39
16.12.2020 року відбулось 15 засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Любарської селищної ради на чолі з головою селищної ради В.М. Герасимчуком.
22 Липня, 2020 р., 10:26
21.07.2020 року відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.
07 Лютого, 2020 р., 15:44
07.02.2020 року під головуванням селищного голови В.М. Герасимчука, у складі десятьох членів комісії, в.о. старости Авратинського старостинського округу – Т.Д. Лінічук, відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядок денний комісії винесені питання, три із яких надання погодження службою у справах дітей дозволу на перебування малолітніх дітей у КЗ «Березівський навчально – реабілітаційний центр» Житомирської обласної ради; про надання дозволу дарування житлового будинку та земельної ділянки (ПІБ), у якому зареєстровані та проживають неповнолітні особи; про надання дозволу на укладання договору купівлі – продажу житлового будинку та земельної ділянки (ПІБ), у якому зареєстровані та проживають малолітні діти; про взяття під соціальний супровід ЦСССДМ сімей, які опинились у складних життєвих обставинах; перегляд та затвердження індивідуальних планів  соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.
22 Січня, 2020 р., 10:21
21.01.2020 року відбулось перше чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, організацію діяльності якої забезпечує служба у справах дітей Любарської селищної ради.
14 Серпня, 2019 р., 07:58
13.08.2019 року під керівництвом заступника голови комісії, керуючого справами (секретаря) виконкому А.С. Біленького відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядку денному розглядалися питання:
13 Травня, 2019 р., 14:13
10.05.2019 р. відбулось позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті селищної ради.