Звіти

--- Звіт про базове відстеження регуляторного акта -рішення Любарської селищної «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2022 рік»

--- Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту – проєкту рішення Любарської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків та зборів на 2022 рік».

--- Звіт про  повторне  відстеження результативності  регуляторного акта    «Про затвердження Умов проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що проходять через населені пункти Любарської селищної ради»