Інформація про ЦНАП

смт.Любар, вул. Незалежності, 15/1

тел. (0 4147)2-38-17, 2-30-30

e-mail: cnap-l@ukr.net

У 2018 році в Україні  розпочалася Фаза впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою». Фаза впровадження передбачає підтримку створення та модернізації центрів надання адміністративних послуг у громадах – партнерах Програми «U-LEAD з Європою» в усіх регіонах України з метою надання якісних і доступних адміністративних послуг для населення і бізнесу.

Любарська об′єднана територіальна громада є учасником 2 раунду Фази впровадження  цієї Програми. Через віддаленість сіл від адміністративного центру ОТГ, за підтримки Програми створено 5 віддалених робочих місць у селах Кириївка (вул. Миру, 6), Велика Волиця (вул. Центральна, 1), Липне (вул. Г.П. Марцун, 20), Гізівщина (вул. Л. Українки, 1), Привітів (вул. Центральна, 1А).

Вагомою складовою діяльності Програми є наближення послуг до мешканців. Саме тому особлива увага приділяється інтеграції до ЦНАП найбільш затребуваних  адміністративних послуг. Їх інтеграція відбувається відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 р. №523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг».

Приміщення центру складає138.45 м2, яке зоноване відповідно до вимог законодавства. В зоні прийому та очікування розташовано рецепцію, банківський термінал, стіл для відвідувачів з можливістю скористатись комп′ютером з доступом до мережі Інтернет. Сучасне обладнання,  доступність для осіб з обмеженими можливостями і відвідувачів з дітьми— все це створено для задоволення потреб мешканців нашої громади.

Адміністраторами ЦНАП забезпечується надання понад 130 адміністративних послуг з питань : реєстрації нерухомості, юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, реєстрації місця проживання, видачі документів дозвільного характеру, послуги структурних підрозділів Любарської селищної ради, місцеві послуги (земельні, житлові тощо), а також послуги Держгеокадастру України, Державної міграційної служби України, Пенсійного фонду України, районного центру зайнятості