Любарська селищна територіальна громада

Новини та події закладів освіти

28 Квітня, 2020 р., 09:14
Вже другий навчальний рік поспіль в закладах загальної середньої освіти Любарської селищної ради  відбувається практична реалізація  ключової реформи української школи - Концепція НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА(НУШ).

27 Березня, 2020 р., 11:55
Наказ № 5 -АГ від 16.03.2020р. Про виконання заходів у сфері освіти спрямованих на подолання COVID-19
27 Березня, 2020 р., 11:47
КЗ «Центр учнівської творчості» зібрав на майстер-клас по виготовленні великодніх писанок вчителів та учнів шкіл Любарської селищної ради та Любарської районної державної адміністрації, які небайдужі до відновлення українських традицій, до відродження кращих надбань українського народу.  Шевчук Надія Олександрівна, вчитель Гринівецького НВК, керівник гуртка «Юні натуралісти» КЗ ЦУТ  познайомила усіх із презентацією про історію писанок тасимволи на великодніх яйцях, значенням кольорів. Надія Олександрівнапрактично провела майстер-клас поетапного виготовлення писанок за допомогою писачка та воску.