Фото без описуКУПУЮЧИ ЦИГАРКИ, АЛКОГОЛЬ ТА БЕНЗИН – ВИМАГАЙТЕ ЧЕК!

Шановні Любарчани, якщо Вам не байдуже до того, щоробиться в нашій громаді, зробіть перший кроксвідомогогромадянина. Необхіднослідкувати, щобсумиподаткупотрапилидо бюджетугромади. Для цьогопотрібнозовсім мало – проявити свою правосвідомість. Коли купуєтепідакцизний товар вимагайте, щоб Вам видали чек за покупку. Суб’єктигосподарюванняпри продажутоварівповиннівидаватипокупцюрозрахунковий документ встановленоїформи (фіскальний чек) на повну суму проведеноїоперації (нефіскальний чек — це просто папірець).

Акцизний податок — це податок на споживання підакцизних товарів (продукції), що включається до ціни таких товарів (продукції) – спирт етиловий та інші спиртові дистиляти, алкогольні напоїпивотютюнові виробитютюн та промислові замінники тютюну; нафтопродуктискраплений газ(згідно статті215 Податкового кодексу України).

З кожноїкупленої пачки цигарок і з кожноїпляшки алкоголю в бюджет громадинадходить 5% , а цеприблизно 1.25 грн. за пачку цигарок та 3.50 грн. за пляшкугорілки. Як говорить статистика, в Україніщоденно курить 45 % дорослихчоловіків і 9 % дорослихжінок; середмолоді курить 45 % юнаків і 35 % дівчат. Україназаймає ІІ місце за кількістювикурених цигарок на одного громадянина. На кожного  українцяприпадаєпонад  2500 сигарет — майже 7 щоденно.

Любарська ОТГ налічує19 500 осіб.Тобто,наша громада за день випалює19 500 x7=136500/20=6 825пачокв день. 6825x1.25= 8531,25гривеньв день маєнадходити до селищного бюджету. За рік дана сума маєскласти8 531,25 x 365= 3 113 907 грн.

За рік на одного Українцяприпадає 6.1 літра алкоголю, а це 15 пляшококовитої. За рік громада випиває 19500x15= 292500 пляшок, а це292 500x3.5= 1 023 750 грн. в рікподатку.

Разом цісумискладаютьпереконливі 4 137 657  млн. грн., приблизно по 344 805 грнщомісяця, але це за умови, що при покупці алкоголю і цигарок буливибитіфіскальні чеки за покупку.

Якщопорівнятипрогнозованінадходження у 344 805грн та фактичнінадходження у 65 тис. грн. за квітеньмісяць, то ми побачимосправжнюпрірву. На наше глибокепереконання бюджет громадимаєотримувати з акцизу мінімум 200 000 грн. на місяць.

Враховуючи те, що за квітень з акцизу надійшло на суму 65 000грн, чеки на цітоваривибивають через один, більшістьвзагалі не вибивають. На фото показано два чеки за цигарки – один фіскальний і це на ньомувказано (кольоромвиділено рядок про збір 5% – 3,27грн), інший з термінала і це не фіскальний чек. Ви маєтеповне право вимагатифіскальний чек, чимзабезпечитенадходження донашого бюджету.

ВИМАГАЙТЕ ЧЕКза алкоголь, цигарки та паливо!

Це гарантованінадходження до бюджету нашої громади. Адже кожна Ваша копійка, гривня, отриманавідреалізації акцизного товару, вже завтра можеінвестуватися в ремонт садочкачишколи, дороги, придбанняапаратури в лікарню, озелененнягромади і т. д. Нехтуючисвоїмвласним правом на чек – Ви зменшуєтеможливістьрозвиткуЛюбарщини, збагачуючинедобросовіснихпідприємців. ЗРОБІТЬ СВІЙ ВНЕСОК У РОЗВИТОК НАШОЇ ГРОМАДИ!