У Любарському районі відзначили День медичного працівника!

Дата: 14.06.2018 14:28

14 червня 2018 року в районному будинку культури відбувся захід з нагоди святкування Дня медичного працівника.

Керівники району та селищної ради привітали працівників медичної сфери та нагородили грамотами більше 10 медичних працівників. Серед яких, Вербич Михайло Дмитрович, Корнійчк Наталія Миколаївна, Морозюк Поліна Михайлівна, Фоміна Тетяна Степанівна, Дехтярук Алла Миколаївна, Штепура Надія Григорівна та ін..

Селищний голова Володимир Миколайович висловив найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії, тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає її життя – нашим ЛІКАРЯМ. Побажав і лікарям і їх пацієнтам міцного здоров'я і благополуччя.

Святковий концерт продовжили виступ гурт Древляни.