Відбулось засідання позачергової VIII сесії VIII скликання Любарської селищної ради

Дата: 24.07.2018 16:36

24 липня 2018 року о 10.00 год розпочалась позачергова VIII сесія VIII скликання Любарської селищної ради. На засідання сесії прибули 20 депутатів селищної ради.

Після відкриття сесії, за пропозицією голови, сесію продовжили хвилиною мовчання, якою депутати та усі присутні, вшанували пам'ять тих, хто захищав нашу честь, гідність та незалежність  на сході України та не повернувся живим.

На порядок денний  позачергової VIII сесії VIII скликання Любарської селищної ради винесено та роззглянуто ряд питань, зокрема питання щодо затвердження звіту про виконання селищного бюджету за ІІ квартал 2018 року,  внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік, внесення змін до структури та штатної чисельності апарату селищної ради та її виконавчих органів,  внесення змін до програм  та положень селищної ради, земельні та інші питання.