Зустріч з метою налагодження співпраці

Дата: 26.07.2018 09:10

25 липня 2018 року заступником начальника відділу "Любарське бюро правової допомоги" Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Поварчук Наталією та начальником Служби у справах дітей Любарської селищної ради Ющенко Лесею проведено зустріч з метою налагодження співпраці, спільного планування діяльності.

Поварчук Наталія звернула увагу на те, що право на безоплатну вторинну правову допомогу мають: діти, у тому числі діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, діти, які постраждали внаслідок воєнних дій чи збройного конфлікту; особи, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі  - на всі види правових послуг: 1) захист; 2) здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; 3) складення документів процесуального характеру. В ході зустрічі обговорено проблемні питання, які виникають в ході роботи, тощо.