Фото без опису27.07.2018р. відбулося засідання виконавчого комітету Любарської селищної ради.

На засідання з’явилося 21 член виконавчого комітету. Засідання розпочав заступник селищного голови-керуючий справами (секретар) виконкому  А.С.Біленький. Було обговорено п’ятнадцять питань, серед яких питання постановки на квартирний облік громадян, про надання одноразової адресної грошової допомоги жителям та військовослужбовцям, які вперше уклали контракт, про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, земельні питання  та інші. Найбільше уваги члени виконкому приділили питанням, що стосуються прав захисту дітей та надання висновків щодо доцільності позбавлення батьківських прав.  Члени виконкому активно обговорювали  та приймали рішення.