Перелік нерухомого майна комунальної власності Любарської селищної ради, яке може бути передано в оренду у 2018 році :

Дата: 30.07.2018 15:47

Любарська селищна рада оприлюднює   ПЕРЕЛІК нерухомого майна комунальної власності Любарської селищної ради, яке може бути передано в оренду у 2018 році :

1. Приміщення  головного корпусу Великоволицької дільничної лікарні, яке розміщене за адресою вул. Незалежності, 40 , с.Велика Волиця, загальною площею  274,5 м.кв., (1 поверх), та господарський корпус лікарні загальною площею   279,1 м.кв.

2. Приміщення комунального закладу « Любарська центральна районна бібліотека», яке розміщене за адресою смт.Любар, вул.Незалежності, 71, загальною площею 19,2 м.кв.
3. Адмінприміщення Коростківського старостинського округу, яке розміщене за адресою с.Коростки, вул. Центральна,1, загальною площею 83 м.кв.
4. Приміщення фельдшерсько- акушерського пункту, яке розміщене за адресою с.Коростки, вул. Любарська, 1А, загальною площею 38 м.кв.

5. Гідротехнічної споруди, яка розташована за адресою Житомирська область, Любарський район, Гізівщинський старостинський округ, Комплекс гідротехнічних споруд №1.

Заяви про намір взяти майно в оренду приймаються в секторі комунальної власності селищної ради за адресою: смт.Любар, вул. Незалежності,38.  Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 2-14-52.