"Мисливський турнір зі стендової стрільби"

Дата: 31.07.2018 10:07

Нещодавно в мальовничому куточку нашого рідного краю відбувся неймовірно цікавий захід "Мисливський турнір зі стендової стрільби" . Турнір зібрав велику кількість небайдужих людей , які захоплені улюбленою справою.

Організація заходу була на найвищому рівні , адже дотримання правил техніки безпеки є основним правилом. Учасники змагань різних вікових категорій продемонстрували високий рівень майстерності володіння зброєю, блискавичну реакцію, організованість, культуру поведінки. Основним модератором , ідейним натхненником та спонсором даного турніру був Олег Олександрович Дюдін. На захід були запрошені голова селищної ради Герасимчук В.М., секретар ради Янко В.В., заступник селищного голови Осипенко А.М.,  які із захопленням спостерігали за турніром. Переможцем став Река Дмитро. Переможці турніру отримали цікаві та корисні подарунки , а учасники, які викликали шквал позитивних емоцій, своєю волею до перемоги були відзначені грамотами селищної ради . Щиро вдячні всім, хто долучився  до організації турніру .