Підприємці області можуть отримати до 400 тис. грн компенсації на розвиток власної справи

,Житомирська ОДА продовжує прийом заявок від підприємців, які планують розвивати власний бізнес та отримати на це фінансову підтримку з обласного бюджету. 

 

Відповідно до нових умов Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, підприємці можуть отримати відшкодування:

 

 • у розмірі облікової ставки НБУ – наразі 17%, у випадку, якщо беруть кредит до 1,5 млн грн;
 • у розмірі 400 тис. грн у разі, коли кредит становить понад 1,5 млн грн.

 

Відшкодування підприємцям, які отримали кредит на розвиток власної справи понад 1,5 млн грн, здійснюватиметься таким чином: 400 тис. грн компенсації ділитиметься на кількість місяців користування кредитом (до 36 місяців) і виплачуватиметься щомісячно.


Остаточне рішення щодо щомісячного розміру компенсації приймається комісією.


Програма поширюється на всі сфери виробництва – харчові продукти, текстиль, одяг, шкіра, папір, хімречовини, гумові і пластмасові вироби, комп’ютери, автотранспортні засоби, меблі тощо. Підприємці не зможуть лише взяти кредит на виробництво тютюнових виробів та алкогольних напоїв.Претенденти на отримання відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами повинні відповідати наступним вимогам:

  

 • зареєстровані на території Житомирської області.
 • не мають заборгованості перед державним і місцевими бюджетами зі сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів.
 • реалізують бізнес-проекти, спрямовані на створення нових робочих місць.
 • працюють у межах видів діяльності, визначених Порядком.

 

Претенденти можуть отримати кредити на:

 

 1. Придбання устаткування, обладнання інших основних засобів виробничого призначення;
 2. Модернізацію технологічного процесу виробництва з метою зниження його собівартості;
 3. Удосконалення системи управління виробничим процесом;
 4. Впровадження технологій енергоефективності у виробничий процес;
 5. Розроблення нових видів продукції (товарів);
 6. Промоцію бізнесу і пошук нових ринків збуту.

 

Банками-партнерами даної програми є: ПАТ КБ «ПриватБанк», АТ «Ощадбанк», ПАТ «Укрексімбанк», ПАТ АБ «Укргазбанк», ПАТ «Кредобанк», ПАТ «Банк інвестицій та заощаджень».

 

Документи необхідно подати до департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОДА за адресою: м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25, каб. 206.

 

Необхідну інформацію також можна отримати за телефонами: (0412) 47-44-37, 47-44-92 та в банках - партнерах Програми. З детальними умовами можна ознайомитись ТУТ