Співпраця та взаємодія служби у справах дітей із сектором пробації

Дата: 14.08.2018 09:24

Співпраця та взаємодія служби у справах дітей із сектором пробації

13.08.2018 року відбулась робоча зустріч начальника служби у справах дітей Любарської селищної ради Л.Л. Ющенко, провідним спеціалістом служби  - Т.В. Луцковою із начальникомЛюбарського районногосектору з питань пробації центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації, майором внутрішньої служби – Поліщук Л.Б. та провідним інспектором сектору Тамарою Леонідівною.

В ході зустрічі були обговорені функції та повноваження кожної із сторін, питання співпраці сектору з питань пробації і служби у справах дітей селищної ради в напрямку профілактики недопущення скоєння правопорушень серед неповнолітніх, обміну інформацією щодо правопорушників. Обговорено організацію спільних профілактичних, навчально – практичних семінарів, а також розглянуті питання здійснення спільних перевірок умов проживання неповнолітніх осіб.