Бичева відзначила День села

Дата: 14.08.2018 11:26

Щорічно за традицією, 13 серпня, мешканці села Бичева  відзначають День села.

Саме в цей день з'їзджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день село, як завжди, радо зустрічає гостей. Біля адміністративного центру  зібрались місцеві жителі та гості села, де відбулася урочиста частина свята.  Із теплими словами до своїх односельців звернувся  в.о.старости  Чус Олександр Васильович, який  подякував тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села.  У цей день на свято завітали  перший заступник голови  Любарської РДА  Лаврук О.І.,  голова районної ради  Кучер  І.П., секретар Любарської селищної ради Янко Василь Володимирович,  який привітав усіх присутніх  зі св’ятом,  побажав міцного здоров’я і  миру у кожній родині та в усьому світі.  Побажав селу розвиватися і процвітати.

Окрім концерту гості та жителі села Бичева могли пригоститися  юшкою із казана,  шашликом та іншими смаколиками. Позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цієї погожої днини  на свято села Бичева.