Профілактичний рейд Служби у справах дітей

Дата: 15.08.2018 14:33

Профілактичний рейд Служби у справах дітей

З 10 по14 серпня 2018 року спеціалістами Служби у справах дітей Любарської селищної ради Т.В. Луцковою та З.В. Грамою спільно із фахівцями ЦСССДМ, відповідно до Наказу Служби у справах дітей облдержадміністрації  «Про проведення в області профілактичних заходів під час літніх канікул» та листа управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області від 03.08.2018 року № 01-9/2734 «Щодо травмування та загибелі дітей на водоймах» були здійснені виїзди до Авратинського, Панасівського, Березівського та Великодеревичівського старостинських округів. Відповідно до Закону України " Про охорону дитинства" та Сімейного Кодексу України, спеціалістами служби під час виїздів були проведені профілактичні бесіди із батьками та дітьми із багатодітних сімей та сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах  щодо збереження життя та здоров'я дітей у літній період та щодо належного виконання батьківських обов'язків.

У Авратинському старостинському окрузі відбулася робоча зустріч із в.о. старости Т.Д. Лінійчук, під час якої було обговорено питання подальшої співпраці між службою та старостинським округом.