День Незалежності в Любарі

Дата: 23.08.2018 11:45

23 серпня 2018 року  о 9.30 год в Любарському районі розпочато заходи з нагоди святкування Дня Незалежності, Дня Державного Прапора України та  100-річчя відродження української державності.

Працівники державних установ, громадських  організацій, приватних підприємств, студенти, школярі та самі маленькі жителі Любарщини урочистою ходою рушили центральною вулицею селища. Під звуки Гімну України учасники АТО підняли Державний Прапор України.

Славна Україна, в особі української жінки, привітала усіх жителів нашого району зі святом та побажала добробуту та  миру усьому світу і нашій ненці Україні.

На знак шани та пам’яті про тих, хто загинув в роки війни виборюючи нашу незалежність  керівники селища, району та усі бажаючі поклали квіти до пам’ятких знаків. Після чого учасники урочистої ходи попрямували до районного будинку культури де їх чекала концертна програма за участі художніх колективів Любарської селищної ради.