Футбол пам’яті Василя Малянівського.

Дата: 28.08.2018 14:05

Традиційно третій рік поспіль в с.Кириївка за ініціативи Лінійчук Тетяни Дмитрівни – в.о. старости Авратинського старостинського округу, на сільському стадіоні  збирається велика кількість людей аби вшанувати світлу пам’ять загиблого воїна АТО,  нашого захисника  Василя Малянівського.

Цьогоріч,  26 серпня 2018 року на стадіон с.Кириївка для участі у футбольному турнірі прибули 4 команди – футбольна команда с.Кириївка, футбольна команда с.М.Браталів, футбольна команда с.Березівка та футбольна команда с.Стетківець (Краснопільської ОТГ).

ІІІ місце у турнірі виборола команда с.М.Браталів, срібними призерами стали господарі поля, футбольна команда с.Кириївка. Основний час зустрічі команд, які змагалися за І місце закінчився з рахунком 1:1, а в серії післяматчевих пенальті перемогу здобула футбольна команда с.Березівка.

Переможців футбольного  турніру було нагороджено дипломами, медалями, перехідним кубком та грошовими винагородами.