Фото без описуВрамках проведення інформаційної кампанії , щодо впровадження Бюджету участі Любарської селищної ради  як інструменту розвитку громади ,

6 вересня 2018 року відбудеться семінари-тренінги , щодо написання проектів , а саме:

Місце проведення:  актовий зал Любарської районної ради

Час проведення: о 11 .00

Цільова аудиторія :

представники громадськості, представники органів місцевого самоврядування,в.о. старост,депутатський корпус

Місце проведення:  Читальний зал Любарської центральної районної бібліотеки

Час проведення : о14.00

Цільова аудиторія :

• Активні учні 10-11 класів загальноосвітніх шкіл Любарської громади

Спікер :Експерт західноєвропейського ресурсного центру Левко Довган..

Для довідки:

Фінансування громадського бюджету проводиться за рахунок коштів Любарської селищної ради

Загальний обсяг громадського бюджету на відповідний бюджетний рік становить не менше 1% від власних надходжень.

За рахунок коштів громадського бюджету фінансуються проекти ,реалізація яких можлива протягом одного бюджетного періоду

Проекти, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету, повинні бути спрямовані на покращення життєдіяльності та розвитку громади.

Любарська селищна рада пройшла конкурсний відбір ОТГ щодо участі у проекті « Бюджет участі , як інструмент розвитку громади » , який реалізовується за підтримки Програми «U-LEAD з Європою » ,що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією , Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецію.