Фото без опису10.09.2018 р. відбулось  чергове  засідання  комісії з   питань взаємодії   суб’єктів соціального супроводу  сімей ( осіб).

На порядку денному розглядалися питання підвищення батьківського потенціалу та контролю за вихованням дитини в  6 сім’ях, які  перебувають на обліку в ЦСССДМ Любарської селищної ради та  в яких існує проблема  вживання  алкоголю.

У засіданні комісії взяли участь: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів А.М. Осипенко, заступник директора ЦСССДМ Любарської селищної ради О.В.  Кришталь, начальник відділ соціальної роботи ЦСССДМ Любарської селищної ради А.П.Марченко, головний спеціаліст  служби у справах дітей Любарської селищної ради З.В.Грама,   начальник відділу соціального захисту населення  Н.П.Любіцька, директор  Любарської районної філії Житомирського обласного  центру зайнятості В.М.Демиденко, лікар - нарколог Любарської ЦРЛ В.В.Манько,  головний державний  соціальний інспектор УПСЗН Любарської  РДА Л.М.Тимощук, а також в.о.старости Веселківського  старостинського округу Свінціцька Т.В., в.о. старости Малобраталівського   старостинського округу Л.В.Білоус, в.о.старости Коростківського  старостинського округу  Осіпчук Г.М.

За результатами комісії було прийняті рішення  щодо обстеження членів  сімей, які  мають проблеми із алкоголем, у лікаря нарколога Любарської ЦРЛ Манька В.В. та подальшого їх лікування, а фахівцям із  соціальної роботи ЦСССДМ  Любарської селищної ради  надати  комплекс соціальних послуг спрямованих на  удосконалення навичок відповідального батьківства.