Любарській селищній раді відбулося II пленарне засідання IX позачергової сесії VIII скликання

Дата: 13.09.2018 11:56

11 вересня 2018 року в залі засідань районної ради відбулося  II пленарне засідання IX позачергової сесії VIII скликання Любарської селищної ради. На засіданні сесії були присутні 22 депутати селищної ради, начальники  відділів та управлінь, в.о. старости Любарської селищної ради та активісти молодіжної ради

З десятої до дванадцятої  години  депутати селищної ради активно працювали та розглянули  ряд питань.

В ході сесії було додано до порядку денного п’ять депутатських запитів,  які були обговорені і проголосовані.

Значну увагу було приділено таким питанням як  затвердження  актів  передачі-приймання майна  комунальної власності Любарської селищної ради на баланс  КП "Добробут "  Любарської  селищної ради, внесення змін до  комплексної модернізації  водопровідно-каналізаційного господарства,  погодження розміру батьківської плати за навчання дітей у Любарській  школі мистецтв,  затвердження переліку проектів, які можуть реалізовуватися за  рахунок коштів субвенції з державного бюджету на 2018 рік, створення Молодіжної ради при селищному голові Любарської селищної ради та затвердження Положення про Молодіжну раду.

В цілому робота сесії була продуктивною та насиченою, в результаті чого розглянуто та прийнято сімнадцять питань.