Шановні працівники лісового господарства!

Дата: 16.09.2018 10:34

Ваша благородна праця, спрямована на примноження і раціональне використання лісових багатств нашої держави, що виплекані багатьма поколіннями українських лісівників, завжди користується заслуженою шаною всього народу.

Створені Вашими працьовитими руками зелені шати надійно захищають землю від водної та вітрової ерозії, сприяють екологічному та естетичному поліпшенню довкілля.

Для нас та наших нащадків ліси завжди будуть живим свідченням Вашої самовідданої праці.

Переконаний, Ваш професіоналізм, уміння та працелюбність сприятимуть гідному виконанню поставлених завдань на благо процвітання України.

Прийміть в цей чудовий, осінній день найщиріші слова вітання з професійним святом. Хай він для Вас, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу. Щиро зичу благополуччя, щоб реалізовувались Ваші кращі задуми і була щасливою доля. Всім удачі, достатку і здоров'я, мудрості і терпіння, злагоди, успіхів, творчої праці, віри у прекрасне Майбутнє України.

З повагою,

голова селищної ради Володимир Герасимчук