Вітання до Дня рятівника

Дата: 18.09.2018 16:21

З нагоди відзначення Дня рятівника 14 вересня 2018 року в Любарському районному  секторі державної служби надзвичайних ситуацій привітали працівників.

З нагоди професійного свята голова селищної ради Володимир Миколайович щиро привітав рятівників Любарського районного  сектору, подякував за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом,  за високий професіоналізм, мужність, сумлінне виконання службових обов’язків, оперативність і готовність завжди прийти на допомогу.

Грамотами селищної ради та грошовою премією було нагороджено Жалюка Юрія Миколайовича, Сиротенка Олександра Миколайовича, Фоміна Сергія Володимировича та Липка Олександра Євгеновича.

Володимир Герасимчук побажав усім доброго здоров’я, щастя та благополуччя та побажав щоб  здійснилися  всі життєві плани, надії і мрії, а кожен день нашого життя буде світлим, сонячним та дарує радість життєвих перемог!

(В статті фото редакції газети "Новий день")