Щороку 1 жовтня ми відзначаємо Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана, де вшановуємо громадян похилого віку, ветеранів війни та праці.

Давайте спільно осилимо ще одну просту, але дуже потрібну

акцію "Голодного нагодувати, спраглого напоїти…" -

це гарний спосіб відкрити себе на потреби ближніх.

Відділ соціального захисту населення та праці Любарської селищної ради просить вас, йдучи по закупки для власної родини, покласти до корзини ще зайвий кілограм будь-якого продукту тривалого зберігання

(Для прикладу:

-кілограм борошна або кілограм цукру;

-кілограм круп або макаронів;

-пачку чаю або пляшку олії….)

і при нагоді принести до Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Любарської селищної ради, за адресою вул. Незалежності,52 (Управління соцзахисту населення), який обслуговує все населення Любарського району.

В подальшому продуктові набори будуть розприділені між 450 одинокими підопічними, які перебувають на обслуговувані у відділені надання соціальної допомоги.

Шановні колеги та громадяни Любарщини розпочнемо гарні справи з себе.

Всім щиро вдячні за розуміння.