Фото без описуЖитомирським  зональним відділом Військової служби правопорядку спільно з районними військовими комісаріатами проводяться розшукові заходи військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини чи місця служби.

       

   Самовільне залишення військової частини або місця служби (стаття 407 Кримінального Кодексу України) становить закінчений склад злочину з моменту залишення військової частини і триває протягом усього періоду, поки особа, щодо якої командування повідомило в правоохоронні органи, не була затримана, або не з'явилась із зізнанням.

Переховуючись від слідства, військовослужбовці не зможуть уникнути кримінальної відповідальності за скоєний військовий злочин. З’явившись із зізнанням до правоохоронних органів, щире каяття або активне сприяння розкриттю злочину вважається обставинами, які пом'якшують покарання.

           Закликаємо батьків, друзів, родичів військовослужбовців допомогти своїм близьким людям виправити свою, можливо, найбільшу помилку в житті, перестати переховуватись від слідства і відкрити для себе майбутнє.

Всю необхідну інформацію можна отримати у Любарському районному військовому комісаріаті, за адресою: смт.Любар, вул..Ватутіна,3