Чужих дітей не буває!

Дата: 28.09.2018 16:29

Указом Президента України від 27 листопада 2008 року в Україні щорічно 30 вересня відзначається День усиновлення — свято України, яке щороку співпадає із днем християнського Свята Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії.

З нагоди даного свята розпочався перший етап привітань, а саме, заступник голови Любарської селищної ради з питань діяльності виконавчих органів А.М. Осипенко, спільно з працівниками служби у справах дітей Любарської селищної ради відвідали дитячий будинок сімейного типу Осіпчуків та привітали їх зі святом, вручивши подарунок. До 1-го жовтня планується об’їзд всіх прийомних батьків, батьків вихователів, опікунів та піклувальників з метою привітання та вручення подарунків.

Усиновлення — це особлива дорога батьківства. Благородна і складна, переповнена емоціями, очікуваннями та тривогами. І тому, саме напередодні Дня усиновлення, хочеться від щирого серця привітати тих відважних батьків, які здійснили цей відповідальний крок і взяли у свою родину – промінь світла, добра та любові – дитину, та побажати їм розуміння, доброти, терпіння та здоров'я. Адже бути батьками — це один із найважливіших обов'язків, який водночас є відповідальним, тривожним, цікавим та гідним старань.

Доброта і любов — головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти — це наша надія і наше майбутнє. Щоб наші надії та сподівання здійснилася, ми, дорослі, повинні пам'ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину, а особливо про дітей, які залишилися без батьківського піклування. Діти — найдорожче багатство кожної людини. У дітях — щасливе майбутнє наших сімей, всього українського роду.