Робоча зустріч заступника голови

Дата: 04.10.2018 16:38

Відбулася робоча зустріч заступника голови з питань економічного розвитку та інвестицій Олени Гуменюк із заступником директора департаменту – начальником управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Варемою Тетяною Никифорівною та заступником начальника управління екології та природних ресурів Житомирської ОДА Сіреньким Сергієм Петровичем.

"Зношена мережа водовідведення по селищу Любар потребує оновлення...Обмежене фінансування змушує шукати додаткові ресурси...В ході зустрічі обговорювали також питання неякісного водопостачання, що в основному зумовлене застарілими комунікаціями..Так, готуємо заявку на фінансування із обласного фонду екології та природних ресурсів по реконструкції каналізайно-насосних станцій (вул. Райради та ЦРЛ), розробляємо проект по реконструкції очисних споруд, які фактично не працюють, від них поширюється сморід, аераційні установки у біоставках давно вийшли з ладу... Братимемо участь у державній програмі "Питна вода України" (ЗУ Про Загальнодержавну цільову програму "Питна вода України" на 2011-2020 роки )” - зазначила пані Олена.