Вчителі Любарщини святкують своє професійне свято

Дата: 05.10.2018 15:53

День працівників освіти  – це привід сказати слова вдячності вчителям за їхню важку працю, терпіння, мудрість і любов.  Вклонитися низько вчительській долі, невтомній праці сіяча розумного, доброго, вічного.

Напередодні професійного свята,  5 жовтня 2018 року, будинок культури Любарської об’єднаної громади зібрав представників професії - вчителів, вихователів, інших працівників сфери освіти з усіх куточків району аби відзначити їхню роль і заслуги та неоціненний внесок у розвиток суспільства.

В цьому році організацію свята взяла на себе Любарська селищна рада.

Зустріч гостей розпочалася із запашної кави, солодощів та щирих привітань від працівників відділу освіти Любарської селищної ради. Це сприяло невимушеній і затишній  атмосфері.

Вступна частина концертної програми була лаконічною, але змістовною і насиченою. Розпочався концерт хореографічною композицією «Школа назавжди», яка налаштувала усіх присутніх на ліричний, позитивний настрій. Дружнє спілкування, приємні сюрпризи, квіти, смачний коровай –ось чим запам’ятається цей день нашим педагогам.

Ведучі свята – Секретар селищної  ради Василь Янко та заступник селищного  голови Алла Осипенко -  цікаво і креативно провели урочисту частину заходу.

Голова Любарської об’єднаної громади Володимир Герасимчук , голова районної державної адміністрації Костянтин Чернецький  та голова районної ради Ігор Кучер звернулися із щирими привітаннями до освітян .

Багато гарних емоцій подарував присутнім виступ вокально-інструментального ансамблю із Чуднова «Рідний край», виступ якого відбувся завдяки сприянню Народного депутата України В. Й. Развадовського.

Пісні, що торкалися серця, щирі аплодисменти, радість і гордість за успіхи колег, багато приємних сюрпризів - захід видався особливо душевним.

Це приклад того, як  яскраве поєднання колосального досвіду і молодечої енергії не лише на святковій сцені, а й у повсякденній роботі наших освітян та керівників району приносить Любарщині славу. Ця слава втілюється у перемогах учнів, вчителів, шкіл нашого району на численних інтелектуальних, творчих і спортивних змаганнях .Щира вдячність всім хто доклав частку своєї душі щоб свято пройшло душевно , тепло та професійно.