Україна

ЛЮБАРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЮБАРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н НЯ   

CЕЛИЩНОГО  ГОЛОВИ

 

від  02.10.2018 року   №142

Про скликання десятої сесії восьмого

скликання Любарської селищної ради

 

             Відповідно до ст.46 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»  скликати  десяту сесію селищної ради  VIII скликання  23 жовтня 2018 року о 10 годині в залі засідань районної ради.

 

       На розгляд сесії винести питання:

 

1.  Про визнання повноважень старости Привітівського старостинського округу Любарської селищної ради Житомирської області.

2. Про покладення обов'язків із вчинення нотаріальних дій, проведення державної реєстрації актів цивільного стану, вчинення дій щодо ведення по- господарського обліку.

3. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за ІІІ квартал  2018року.

4. Про внесення змін до селищного бюджету на 2018рік.

5. Про затвердження розпоряджень селищного голови.

6.Про прийняття на баланс Любарської селищної ради дитячого майданчика в с.Демківці Гізівщинського старостинського округу.

7. Про внесення змін до Програми розвитку Любарського відділення Бердичівської ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області щодо функціонування центру обслуговування платників на 2018-2019роки.

8. Про внесення змін до Програми  сприяння оборонній та мобілізаційній готовності на 2018-2020 роки.

9. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Любарського комунального підприємства «Добробут».

 

10. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва господарчо-питного водопроводу в с.Авратин Любарського району Житомирської області.

11. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт дорожнього покриття вулиць Ватутіна, Шевченка і Пушкіна смт.Любар.

12. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт дорожнього покриття вулиць Центральна та Миру села Коростки.

13. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт водогінної мережі вулиці Пушкіна смт.Любар.

14. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт дорожнього покриття через греблю с.Привітів між вулицями Слобода та Вадима Рудніцького.

15. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію каналізаційно-очисних споруд смт. Любар, Любарського району Житомирської області.

16. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію (капітальний ремонт) водогінної мережі смт Любар, Любарського району, Житомирської області

17. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію електричних мереж вуличного освітлення сіл Любарської селищної ради.

18. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на термомодернізацію (капітальний ремонт) Любарської гімназії №1 за адресою: вул.Незалежності, буд.49 смт Любар, Любарського району, Житомирської області.

19. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію (ефективну термосанацію) Комунального закладу Любарська школа мистецтв Любарської селищної ради Любарського району, Житомирської області.  

20. Про затвердження проектно-кошторисної документації проекту «Реконструкція Любарської ЗОШ І-ІІІ ст..№2».

21. Про затвердження акта передачі-приймання майна комунальної власності Любарської селищної ради на баланс відділу освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради.

22.  Про проведення конкурсу серед закладів загальної середньої освіти громади щодо визначення опорних закладів середньої освіти.

23. Про організацію інклюзивного навчання в Привітівській ЗОШ І-ІІІ ступенів та внесення змін до штатного розпису Привітівської ЗОШ І-ІІІ ступенів на 2018рік.

24. Про організацію інклюзивного навчання в Гринівецькому НВК

та внесення змін до штатного розпису Гринівецького НВК І-ІІ ступенів на 2018рік.

25. Про внесення змін до штатного розпису Глезненського ЗДО .

26. Про внесення змін до штатного розпису Малобраталівського ЗДО.

27. Про внесення змін до штатного розпису групи господарського обслуговування.

28. Про прийняття повноважень у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

29. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету селищної ради.

30. Про затвердження рішення виконавчого комітету

31. Питання комунальної власності.

32. Земельні питання.

33. Різне.

 

 

          Селищний голова                                                                                      В.М. Герасимчук