День захистника України

Дата: 12.10.2018 16:32

12 жовтня 2018 року  об 11.00 год.  жителями Любарського району розпочато заходи з нагоди відзначення Дня захисника України.

Працівники державних установ, громадських  організацій, приватних підприємств, студенти, школярі та самі маленькі жителі Любарщини урочистою ходою рушили центральною вулицею селища під звуки оркестру.

На знак шани та пам’яті про тих, хто загинув в роки війни, виборюючи нашу незалежність, в пам’ять загиблих воїнів АТО, які  полягли за мирне небо над Любарщиною, було покладено квіти до пам’ятних знаків.

Після заходу учасники  ходи попрямували до районного будинку культури, де їх привітали з Днем захисника України керівники району.  Хвилиною мовчання було вшановано загиблих захисників України. Селищний голова Герасимчук В.М. вручив квіти та подарунки батькам загиблих в зоні АТО героїв.  Потім  відбулася концертна програма за участю художніх колективів Любарської селищної ради.