ФАБРИКА У С. В.ВОЛИЦЯ

Дата: 16.10.2018 08:31

ФАБРИКА У С. В.ВОЛИЦЯ - ПРОЦЕС ЗАПУЩЕНО!//Інвестиції в громаду//Створення робочих місць.... На цьому тижні відбулася зустріч заступника голови з питань економічного розвитку та інвестицій Олени Гуменюк із мешканцями сіл: В.Волиця, Мотовилівка, Березівка, Семенівка, Бичева

та менеджером по роботі з персоналом Козир Наталією Миколаївною української промислової компанії "Крок". У ході зустрічі мешканці населених пунктів мали змогу дізнатись про умови праці, види робіт, оплату, режим роботи і т.д. За словами Олени Гуменюк, ФАБРИКУ планується відкривати на базі сільської амбулаторії у с. В.Волиця, на разі, виготовлено документи на будівлю, зареєстровано право власності, так як останнє було відсутнє, адже у спадок ОТГ дісталися будівлі без жодних на них документів, процес затягнувся на декілька місяців.... ОСКІЛЬКИ для інвестора, в першу чергу, важливо - ЛЮДИ, які мають бажання працювати, навчатися, домовилися про стажування на базі м. Житомира (щоденно протягом місяця БЛИЗЬКО 30 мешканців вищезазначених сіл матимуть можливість навчатися швейному виробництву; ФІНАНСОВІ ВИТРАТИ НА ОРЕНДУ АВТОБУСА ТА ПРОЇЗД ПОКРИВАЄ ІНВЕСТОР, ПРИ ЧОМУ СТАЖУВАННЯ БУДЕ ОПЛАЧУВАНИМ. НА СЬОГОДНІ, ПИТАННЯ ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ Є ОДНИМ ІЗ ПРІОРИТЕТНИХ питань Любарської Об'єднаної Територіальної Громади, АДЖЕ ДОСТАТНЯ КІЛЬКіСТЬ ЖИТЕЛІВ ПОТРЕБУЄ РОБОТИ, А СТВОРЕННЯ НОВИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ сприятиме збільшенню нашого бюджету за рахунок коштів сплачених як податки, які ми можемо використовувати для поліпшення інфраструктури, тобто використовувати для будівництва доріг, садочків тощо - зазначила Олена Гуменюк та подякувала усім присутнім, побажавши віри у те, що робимо, наш спільний успіх!