в Малій Деревичці відбулося свято села

Дата: 26.10.2018 08:41

21 жовтня в Малій Деревичці відбулося свято села.    Свято для села довгоочікуване, адже громада села отримала від Любарської селищної ради у власність приміщення бувшого дитячого садка, яке на протязі багатьох років стояло напівзруйнованим. На загальних зборах громадян було вирішено власними силами відновити приміщення та організувати в ньому заклад для проведення ритуальних обідів.

Ремонтні роботи розпочалися 3 роки назад під керівництвом ініціативної груп начолі із Надією Грінченко та Наталією Баранівською. Було замінено 9 вікон на м\п та встановлено двоє бронедверей, відремонтовано дах.  Потім роботи призупинилися через брак коштів. І ось в цьому році , починаючи із червня місяця робота знову закипіла. На цей раз ініціативу лідера на себе взяла Надія Босак. З кожного двору було залучено по 300 грн, допомогу надали Староконстянтинівський молокозавод, ФОП із Романова Віктор Трушківський, СФ «Едельвейс» , ТОВ «Відродження», ТОВ «Хмільницьке», ТОВ «Агро-регіон Любар», народний депутат України В.Й. Развадовський , депутати обласної ради І.І. Сабадаш та І.Є. Ходак, депутат Любарської селищної ради С.Л. Мельник, ФОП  Пилипчук Ю.В. Значний внесок зроблено місцевим підприємцем Зоєю Вакулою , яка закупила б\м на суму 5 тис.грн.

На ремонтних роботах працювало багато людей ,щоб відзначити усіх потрібно перерахувати усе село. Велика усім вдячність та повага, адже у наш час важко згуртувати громаду .

Відкриття закладу відбулося з його освячення , яке провівнастоятель Свято-Троїцького храму с.Ст. Чорторіяо.Тарасій.

Прекрасна святкова концертна програма , яку підготувало молоде покоління села під керівництвом Тетяни Грохольської, виступ баяніста Сергія Шпака, відзначення учасників АТО  сприймалися в залі оваціями.

Присутніми на заході були голова Любарської селищної ради Володимир Герасимчук  та депутат ради Сергій Мельник , які зверталися до жителів села із словами привітання та подяки за проявлену ініціативу.

Було відзначено за  проявлену активність Надію Босак та передано для закладу цінні подарунки.