Комісія з питань захисту прав дитини

Дата: 26.10.2018 15:35

26.10.2018 р.відбулось засідання чергової комісії з питань захисту прав дитини, на розгляд якої було винесено 7 питань, а саме: щодо охорони майна дітей при купівлі -продажу будинку,в якому зареєстровані та проживають малолітні діти, встановлення опіки над майном дитини, позбавленої батьківського піклування, щодо доцільності (недоцільності) повернення із будинку дитини малолітньої дитини в сім’ю, розглядались питання щодо ситуацій, що склалися у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Розглянувши всі матеріали справ, заслухавши сторони по справах, учасників засідання, комісія шляхом голосування прийняла рішення по всіх справах спрямовані на захист прав та інтересів дітей.