Засідання виконавчого комітету

Дата: 30.10.2018 10:48

30.10.2018р. відбулося засідання виконавчого комітету Любарської селищної ради.

На засідання з’явилося 23 члени  виконавчого комітету. Засідання виконкому розпочав керуючий справами (секретар) виконкому  А.С.Біленький. Членами виконкому було обговорено двадцять одне питання, серед яких надання одноразової адресної  грошової допомоги військовослужбовцям які вперше уклали контракт, про встановлення опіки над майном дитини, позбавленої батьківського піклування,  про утворення територіальних формувань цивільного захисту, питання щодо ведення конкурсу з вивезення побутових відходів на території Любарської  селищної ради,  про затвердження програми ремонту та утримання автомобільних доріг та інші питання. Члени виконкому активно обговорювали  поставлені на порядок денний  питання  та приймали  рішення.