День працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 08.11.2018 16:19

8 листопада 2018 року у Любарському районному будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, на якому були присутні  очільники району, керівники клубних закладів Любарської селищної ради, керівники та члени творчих колективів району, майстри народного мистецтва.

Це свято стосується кожного з нас, адже всі ми носії традицій, звичаїв сіл, селищ, району, зрештою, країни, в якій ми живемо. Споконвіку пісня й танок, музика й слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, які живили і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

Найтепліші слова привітання і найщиріші слова вдячності на адресу працівників культури висловили секретар Любарської селищної ради Янко Василь Володимирович, голова Любарської  районної державної адміністрації Чернецький Костянтин Борисович, голова Любарської районної ради Кучер Ігор Петрович, начальник відділу культури, туризму та організаційно-масової роботи  Любарської селищної ради  Ніна Петрівна Сторожук.

Кращих працівників культури й майстрів народного мистецтва за сумлінну працю, відданість обраній професії, вагомий внесок у розвиток культури, народної творчості, активну культурно - просвітницьку діяльність було відзначено грамотами,подяками  та цінними подарунками.

За участю творчих колективів Любарської селищної ради відбувся святковий концерт.