В Любарському районному будинку культури пройшли урочистості до Дня працівника сільського господарства

Дата: 15.11.2018 16:50

Щедрий на свята останній місяць осені подарував нам і День працівників сільського господарства – це професійне свято усіх селян, творців народного добробуту, опори країни. Це свято увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік.

Сьогодні в Любарському районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. Це свято зібрало керівників агроформувань, невтомних трудівників полів і ферм, організаторів сільськогосподарського виробництва, працівників сільського господарства. Адже, сюди з’їхалися з усіх сільськогосподарських підприємств району – кращі з кращих.

Свято було пронизане нотками щирості, добра, поваги і безмежної вдячності за їх нелегкий повсякденний труд. Звучали щирі побажання міцного здоров’я, щастя, успіхів, рясних сходів та щедрих ужинків.

Вітальні адреси вдало перепліталися з творчими виступами талановитих артистів району. З вітальної промовою до учасників святкового дійства звернулися секретар Любарської селищної ради Янко Василь Володимирович, голова Любарської РДА Чернецький Костянтин Борисович, голова районної ради Кучер Ігор Петрович та нагородили грамотами і подяками кращих керівників та працівників сільського господарства Любарського району.

Усіх гостей ярмарку та свята зустрічав Новочорторийський духовий  оркестр,

а в залі своїми виступами   радували гостей свята працівники Любарського районного будинку культури, ансамбль «Глезняночка», та танцювальні колективи.