Комісія з питань захисту прав дитини

Дата: 26.11.2018 09:45

Під головуванням селищного голови В.М. Герасимчука 23.11.2018 р. відбулось засідання чергової комісії з питань захисту прав дитини.

На порядок денний комісії винесені наступні питання, а саме: взяття на квартирний соціальний облік осіб позбавлених батьківського піклування, щодо доцільності (недоцільності) надання дозволу на оформлення спадщини для неповнолітніх дітей, про неналежне виконання батьківських обов’язків, про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та інші звернення, заяви громадян.

По закінченню засідання комісії прийняті відповідні рішення, головою комісії надано доручення для повного та всебічного виконання прийнятих рішень з метою захисту прав та інтересів дітей.

Начальник служби у справах дітей                                                               Л.Л. Ющенко

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)