ПЕРЕМОГИ ТА ВИКЛИКИ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ (БЮДЖЕТУ УЧАСТІ) 2018-2019

Дата: 29.11.2018 13:57

Перший workshop «Перемоги та виклики громадського бюджету (бюджету участі) 2018-2019» стане простором для обміну досвіду та дискусій стосовно нового та надзвичайно динамічного суспільного явища — громадського бюджету (бюджету участі).

Ця зустріч збере посадовців, депутатів селищної ради, старост, активістів, авторів проектних пропозицій, членів Координаційної ради.

Зустріч передбачає обговорення процесу громадського бюджету (бюджету участі) в Любарській селищній раді та напрацювань змін до Положення про запровадження громадського бюджету (бюджету участі) Любарської селищної ради та Параметрів громадського бюджету (бюджету участі) Любарської селищної ради.

Зустріч відбудеться 30 листопада о 13 годині в залі засідань районної ради (по завершенню сесії Любарської селищної ради)