Запалимо зорі для Святого Миколая

Дата: 29.12.2018 08:36

26 грудня 2018 року в Центрі учнівської творчості відбулося свято «Запалимо зорі для Святого Миколая». Новорічно-різдвяний захід  був сповнений ігор, конкурсів та розваг, беручи участь у яких учні збирали зірочки, щоб освітити шлях для Святого Миколая. Діти писали лист-запрошення, складали вірші, «ліпили» Сніговика та були сніжколовами. Особливо всім запам`ятався танцювальний батл між командами учасників.

У ролі ведучої виступала Гринюк Вікторія, у ролі Святого Миколая – Турко Владислав, а найхаризматичнішу роль Вреднюги-Ябеди виконала Яковенко Віка.

Під час проведення заходу ще раз згадалась доволі стара істина, що у житті все починається з малого: з зернинки – хліб, з промінчика – зоря. А маленькі добрі справи дітей та дорослих стануть добрими ділами у майбутньому.