Фото без опису13 січня  2019 року  о 12 годині дня  відбувся  турнір з хокею серед чоловіків,  присвячений  75- річниці визволення  Любара від німецько- фашистських  загарбників.

Участь прийняли чотири команди. Команда  зі  Старої Чорториї – «Шершні»  виборола  І місце; «Молодіжка»  (Стара Чортория)  зайняла ІІ місце  ;  Любар «Барс» - ІІІ місце; Нова Чортория  «Сіроманці» - ІVмісце. Команди були нагороджені кубком, медалями та дипломом за участь.Організатор змагань – відділ освіти, молоді, та спорту Любарської  селищної  ради.  Заходи відбулися за підтримки та сприяння Ходака  Ігоря ЄвгеновичаОлена Северин – завідувач сектору молоді та  спорту відділу освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради  зігрівала хокеїстів та вболівальників   гарячим чаєм та  смачною юшкою. Серед хокеїстів панувала дружня атмосфера.  Учасники висловили подяку та побажали, щоб турнір  надалі став традиційним.