Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 31.01.2019 09:44

Під головуванням селищного голови В.М. Герасимчука 30.01.2019 р. відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі селищної ради. На порядок денний комісії винесені наступні питання, а саме: взяття на соціальний квартирний облік дитини-сироти, надання дозволу на госпіталізацію в заклад охорони здоров'я неповнолітнього без згоди батька, про постановку на облік дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та інші звернення, заяви громадян.

Всі матеріали справ, заяв були розглянуті комісією, вислухані усі учасники засідання та запрошені. По закінченню засідання комісії прийняті відповідні рішення по справам з метою захисту прав та інтересів дітей.