Відкриття «Інклюзивно-ресурсного центру»

Дата: 21.02.2019 08:22

19. 02. 2019 року відбулося відкриття «Інклюзивно-ресурсного  центру» Любарської селищної ради, який створений  з метою забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами  віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної, загальної середньої освіти, професійної освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічних, корекційно  розвиткових послуг  та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу.

Важливість цієї події була підкреслена  начальником управління освіти і науки ОДА  Шевчук Л.П. та  керівниками  ЗОНЗ, ДНЗ, адміністрацією КНЗ «Любарської  спеціальної  ЗОШ-інтернату»,   Любарського професійного ліцею та батьками.

Колектив створеної  освітньої установи щиро дякує засновнику  Любарській селищній  раді за додаткове фінансування, благодійнику  генеральному директору Андрієвському С.К. та виконавчому директору  ТОВ «А.Т.К.» Колеснику А.Ф.  за спонсорську допомогу. Щиро сподіваємося, що спільними зусиллями нам вдасться розвивати та поширювати успішний досвід інклюзивної освіти в нашому районі.