Головино відбулися фінальні змагання з футзалу

Дата: 21.02.2019 09:42

19 лютого у смт. Головино відбулися фінальні змагання з футзалу серед  дівчат  під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?». Змагання проводилися ГО Житомирської територіальної організації ВФСТ  «Колос». Честь Любарської громади захищали три команди.

Команда дівчат 2006-2007 р.н. (тренер Яткевич Антон Станіславович) завоювала 1 місце, 2008-2009 р.н. (тренер Сологуб Тарас Іванович) – 2 місце. Дівчата 2004-2005 р.н. (тренер Яткевич Антон Станіславович) посіла 4 місце.

Участь у змаганнях організовувалась сектором молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради.

Дякуємо за спонсорську підтримку, яку  надав  ВП «Україна-Браталів» ТОВ «Хмільницьке» (директор Оверчук Микола Дмитрович).